Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
John Fowles - Kolekcionierius

Kolekcionierius

John Fowles

ISBN kodas: 9786090117057
Išleista: 2015
Leidykla: Alma littera

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Vieno didžiausių šiuolaikinių Didžiosios Britanijos rašytojų Džono Faulzo knyga, atnešusi rašytojui pasaulinę šlovę. Knygos autoriui pavyko sujungti sunkiai suderinamus dalykus: įtempto veiksmo siužetą ir gilias filosofines įžvalgas, tikroviškus veikėjų psichologinius paveikslus ir paslaptingą atmosferą, detalių tikslumą ir originalius apibendrinimus. Tai šiuolaikine klasika jau tapęs romanas, kurį drąsiai galima pavadinti ir puikiu psichologiniu trileriu, ir filosofine alegorija apie gyvenimą ir meną, žmogaus sielą ir kūniškumą.
Nykios kontoros tarnautojas, keistas atsiskyrėlis Frederikas Klegas, visiškai užvaldytas dviejų aistrų: drugelių, kuriuos gaudo, numarina, deda į stiklines dėžutes ir gėrisi jų grožiu, kolekcionavimo ir minčių apie gražuolę Meno akademijos studentę Mirandą, kurią jau kuris laikas slapta stebi. Kaip užkalbinti merginą ir ją priversti įsimylėti? Vieną dieną Frederiko galvoje gimsta šiurpus planas...
Pagal šią pasauliniu bestseleriu tapusią knygą buvo sukurtas kino filmas, įvairiose šalyse statomi teatro spektakliai. Džonas Faulzas (John Fowles, 1926-2005) taip pat yra knygų „Magas“, „Prancūzų leitenanto moteris“, „Juodmedžio bokštas“, „Danielis Martinas“, „Vikšras“ ir kt. autorius.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Dinah Jefferies
Elizabeth von Armin
Daiva Sotera
Audronė Urbonaitė
9,79 € (33,80 Lt)
2,03 € (7,01 Lt)
Knygyne: 7,82 € (27,00 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
6,15 € (21,23 Lt)
Knygyne: 7,99 € (27,59 Lt)

E.knygos užsakymas

8,89 € (30,70 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.