Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
David Herbert Lawrence - Ledi Čaterli meilužis

Ledi Čaterli meilužis

David Herbert Lawrence

ISBN kodas: 9789986399087
Išleista: 2016
Leidykla: Rašytojų sąjungos leidykla

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
XX a. pradžia. Čaterlių giminės Regbio dvare apsigyvena keista jaunavedžių pora. Karo žaizdų prie invalido vežimėlio prikaustytas seras Klifordas ir gyvenimo džiaugsmu trykštanti jo žmona Konstancija. Jam rūpi garbė, kūryba ir visuomenės pokyčiai, o ji alksta kūniškų aistrų, kurių negauna iš suluošinto vyro. Po nesėkmingo bandymo susirasti meilužį tarp vyro bičiulių ledi Čaterli aistringai puola į Regbio dvare tarnaujančio eigulio Oliverio glėbį.

Vos pasirodęs šis anglų literatūros klasiko D. H. Lawrence’o romanas sukėlė skandalą ir buvo uždraustas. Kūrinys net buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn pagal 1959 m. „Nepadorių leidinių aktą“, tačiau galiausiai garsių rašytojų pastangomis buvo išteisintas teisme. Šios knygos išleidimas tapo posūkiu moderniojoje literatūroje, o jos autorius, atkreipęs dėmesį į seksualinius moters troškimus, įsitvirtino tarp garsiausių Anglijos rašytojų. Šiuo metu romanas yra išverstas į daugybę pasaulio kalbų ir ne kartą ekranizuotas.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Anna Todd
Diana Artemis
Arvydas Daškus
Julian Barnes
10,49 € (36,22 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
10,00 € (34,53 Lt)
8,40 € (29,00 Lt)

E.knygos užsakymas

8,07 € (27,86 Lt)
Kaina knygyne: 10,50 € (36,25 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.