Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Jolita Herlyn - Mano vyrai ir jų žmonos

Mano vyrai ir jų žmonos

Jolita Herlyn

ISBN kodas: 9786090116968
Išleista: 2014
Leidykla: Alma littera

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Mano vyrai ir jų žmonos - tai žaismingas ir šiek tiek ironiškas pasakojimas apie moterį ir vyrus jos gyvenime. Jame susipina juokingos situacijos ir gilūs išgyvenimai, egzotiškos kelionės ir subtili erotika.
Jolita Herlyn (Kraniauskaitė, gim.1966 m.), knygos „Trys mano vieninteliai“ autorė.
Dėstė filosofiją ir logiką Klaipėdos universitete, dirbo Klaipėdos savivaldybėje, vedė diskusijų laidą televizijoje. Yra parašiusi per du šimtus straipsnių apie keliones, vyrų ir moterų santykius, interviu ciklą su užsieniečiais, apsilankiusiais ar gyvenančiais Lietuvoje. Dabar gyvena Hamburge.

Apie autorę ir jos knygas daugiau: www.jolitaherlyn.com
Artėja 2000-ieji. Lūžis įvyksta ir turgaus prekeivės Gintarės gyvenime. Ji nutaria keisti viską iš esmės: išsiskiria su vyru, meta turgų ir su dukra Kriste persikelia į Klaipėdą. Prasideda naujas jos gyvenimo etapas. Nuo šiol likimas Gintarei nešykšti išbandymų įvairiuose pasaulio kraštuose: nevalgoma silkė vakarienei Švedijoje, kalėjimo kamera vietoj ekskursijos Libane, fiktyvios vedybos su dvigubai vyresniu italu... Vyrai Gintarės kelyje – tarsi gyvenimo loterijos bilietai. Bet ar laimės ji didįjį prizą?
Romanas patiks kelionių ir nuotykių mėgėjoms, kurios už nugaros nepalieka jausmingų intrigų, o nuolat pildo potyrių skrynią.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Jose Saramago
Sara Poisson
Jan Wolkers
Greta Musteikienė
5,21 € (17,99 Lt)
Knygyne: 6,08 € (20,99 Lt)
8,89 € (30,70 Lt)
6,66 € (23,00 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)

E.knygos užsakymas

5,90 € (20,37 Lt)
Kaina knygyne: 7,65 € (26,41 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.