Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Cathy Kelly - Senos paslaptys

Senos paslaptys

Cathy Kelly

ISBN kodas: 9786090113653
Išleista: 2014
Leidykla: Alma littera

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Vienos populiariausių airių rašytojų Cathy Kelly (Ketės Keli) romanai lyginami su Santos Montefiore, bestselerio „Sodininkas iš Prancūzijos“ autorės, knygomis. Rašytoja – puiki psichologė ir žmonių santykių žinovė. Jos pasakojamos istorijos paperka tikroviškumu, o veikėjai – panašumu į mus pačius: jie pakliūva į sudėtingas situacijas, jiems tenka spręsti daug keblumų, iškylančių bendraujant su artimais žmonėmis. Tačiau rašytoja tiki – svarbiausia neprarasti vilties ir nenuleisti rankų, o tada laimė vėl sugrįš.
Knygoje „Senos paslaptys“ – kelių jaukioje Dublino gatvelėje gyvenančių moterų istorijos. Kaimynystėje gyvenančios Kristė, Fėja ir Magė ilgai saugojo savo paslaptis, o kai mažiausiai tikėjosi, jos ėmė veržtis į dienos šviesą. Paslaptims aiškėjant, Fėjai, Magei ir Kristei teks stoti į akistatą su jaunystės klaidomis, prisivijusiomis praeities nuoskaudomis ir pačiu netinkamiausiu metu apie save priminusia meile. Tačiau susidūrusias su rūpesčiais jas lydės brangiausia – viena kitos draugystė ir parama.


Prieš pradėdama rašyti knygas Cathy Kelly dirbo žurnaliste. Visi jos romanai pateko į perkamiausių knygų sąrašus. Rašytoja yra ir UNICEF ambasadorė Airijoje. Su vyru ir dviem sūnumis gyvena Viklou.
Daugiau apie autorę ir jos kūrybą galima sužinoti apsilankius svetainėse www.cathykelly.com, „Twitter“ (@CathyKellyBooks) ir „Facebook“ (www.facebook.com/cathykellybooks).

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Gaynor Arnold
Jose Saramago
Anna Todd
Remigijus Baltrušaitis
4,92 € (16,99 Lt)
5,21 € (17,99 Lt)
Knygyne: 6,08 € (20,99 Lt)
10,49 € (36,22 Lt)
3,43 € (11,84 Lt)
Knygyne: 20,55 € (70,96 Lt)

E.knygos užsakymas

11,06 € (38,19 Lt)
Kaina knygyne: 14,35 € (49,55 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.