Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Katja Kettu - Už nuodėmes bus atleista

Už nuodėmes bus atleista

Katja Kettu

ISBN kodas: 9786090118467
Išleista: 2015
Leidykla: Alma littera

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Vienos originaliausių ir ryškiausių Suomijos rašytojos knyga, kurioje susipina gaivališka aistra ir vienas prieštaringiausių Antrojo pasaulinio karo epizodų, apie kurį ilgus metus buvo nutylima. Pati Suomijos šiaurė, atšiauri realybė, saviti, mistika dvelkiantys tundros įstatymai ir viską savo kelyje traiškanti karo mėsmalė. Visa tai lemta patirti vokiečių karininką laukine meile pamilusiai raganiškai šamanų palikuonei – atsiskyrėlei kaimo pribuvėjai.
Knyga parašyta nepaprastai turtinga kalba, kurioje šiurkšti realybė susipina su poetiškumu, o šiaurietiška mistika – su netikėtai prasiveržiančiu humoru. Romanas sulaukė didelio skaitytojų ir kritikų pripažinimo, buvo apdovanotas svarbiomis Suomijos literatūrinėmis premijomis.
Knygą „Už nuodėmes bus atleista“ ne skaitai, bet išgyveni – iki paskutinio atodūsio. Ne tu ją, o ji tave praryja.
Dagens Nyheter, Švedija
Suomijos šiaurėje gimusi ir augusi Katja Kettu (g. 1978) yra viena talentingiausių ir labiausiai intriguojančių šiuolaikinių Suomijos rašytojų. Ji taip pat režisuoja animacinius filmus. Rašytojos kūryba apdovanota svarbiomis Suomijos literatūros premijomis, išversta į keliolika kalbų.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Anita Amirrezvani
Dinah Jefferies
Kristin Hannah
Gaynor Arnold
6,15 € (21,23 Lt)
9,79 € (33,80 Lt)
6,50 € (22,44 Lt)
Knygyne: 14,19 € (49,00 Lt)
4,92 € (16,99 Lt)

E.knygos užsakymas

8,81 € (30,42 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.