Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Michael Pollan - Apginkime maistą: Valgytojo manifestas

Apginkime maistą: Valgytojo manifestas

Michael Pollan

ISBN kodas: 9786094272233
Išleista: 2016
Leidykla: Kitos knygos
Kategorija: Sveikata

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Kadaise vienintelis dalykas, kurį galėjome valgyti, buvo maistas, o šiandien parduotuvėje gausu kitų valgomų dalykų, bet jie – ne tikrasis maistas. Naujieji maisto pramonės mokslininkų sukurti produktai dažnai būna gražiai supakuoti ir papuošti įmantriomis naudą sveikatai patvirtinančiomis etiketėmis... bet...
„Valgytojo manifestas“ iškalbinga ir aiški knyga. Jums nereikės persitempti, nes autorius pateikia suprantamus ir lengvai įgyvendinamus pasiūlymus. Iš esmės tai telpa į septynis paprastus, bet išlaisvinančius žodžius: „Valgykite. Su saiku. Daugiausia augalinės kilmės produktus.“ Knyga atskleidžia, kaip sąmoningai rinktis maisto produktus ir pagerinti savo gyvenimą, išplėsti sveikatos suvokimo ribas ir vėl atrasti valgymo malonumą.
Bene žymiausias Amerikoje maisto istorikas ir žurnalistas, Berklio universiteto žurnalistikos garbės profesorius Michaelis Pollanas parašė tokias bestseleriais tapusias knygas kaip  The Omnivoreʼs Dilemma (Visaėdžio dilema) ir The Botany of Desire (Troškimo botanika). Daugiau informacijos apie jo darbus: www.michaelpollan.com.
 „[M. Pollanas] išsijuosęs naršo po daugybę vienas kitam prieštaraujančių mokslinių tyrimų ir mitybos rekomendacijų, ieškodamas išmintingo atsakymo į klausimą, ką turėtume valgyti.“
– Katherine Hobson, U.S. News & World Report
„Akis atverianti Amerikos maisto vartojimo praeities, dabarties ir ateities analizė.“
– The Columbus Dispatch

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Wendy Stehling
Jonathan Margolis
Sidhartha Mukherjee
Wendy Stehling
0,98 € (3,38 Lt)
Knygyne: 1,99 € (6,87 Lt)
4,34 € (14,99 Lt)
Knygyne: 7,47 € (25,79 Lt)
7,24 € (25,00 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)
Knygyne: 3,76 € (12,98 Lt)

E.knygos užsakymas

7,01 € (24,20 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.