Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Linas Baublys, Darijus Beinoravičius, Andrius Kaluina, Paresh Kathrani, Giedrė Lastauskienė, Kristina Miliauskaitė, Ernestas Spruogis, Vidas Stankevičius, Eglė Venckienė - Teisės teorijos įvadas (2-asis leidimas)

Teisės teorijos įvadas (2-asis leidimas)

Linas Baublys, Darijus Beinoravičius, Andrius Kaluina, Paresh Kathrani, Giedrė Lastauskienė, Kristina Miliauskaitė, Ernestas Spruogis, Vidas Stankevičius, Eglė Venckienė

ISBN kodas: 9786098087000
Išleista: 2012
Leidykla: Leidykla MES
Kategorija: Teisė

Knygos formatai:
  • Atviras PDF 
Jums pristatomas – antrasis, pataisytas ir papildytas vadovėlio “Teisės teorijos įvadas“ leidimas, kurį autoriai išleidžia atsižvelgdami į kolegų bei studentų pageidavimus ir pastabas, suformuotas dėstant ir studijuojant teisės teorijos discipliną. Vadovėlį papildo kelios itin svarbios temos, skirtos teisiniams santykiams, teisiniam reguliavimui, teisės normų klasifikavimui, kolizijoms bei teisės teorijos objektui, tad dabar jame yra aptariamos visos pagrindinės temos, sudarančios 1 kurse studijuojamos teisės teorijos programos turinį.
Reikia pabrėžti, kad vadovėlį papildė ne tik naujos temos, bet ir nauji autoriai, kurie ženkliai prisidėjo prie šio vadovėlio turininio ir kokybinio patobulinimo. Tokiu būdu šis vadovėlis tapo jungtiniu dviejų valstybių – Lietuvos ir Didžiosios Britanijos bei trijų universitetų – Westminsterio universiteto, Vilniaus universiteto bei Mykolo Romerio universiteto kūriniu.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Friedrich August von Hayek
Irmantas Jarukaitis, Agnė Makauskaitė, Mindaugas Civilka, Tomas Lamanauskas
Raimundas Jurka, Rima Ažubalytė, Marina Gušauskienė, Artūras Panomariovas
Sigitas Mitkus
0,00 € (0,00 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)
Knygyne: 6,60 € (22,79 Lt)
4,34 € (14,99 Lt)
Knygyne: 6,05 € (20,89 Lt)
4,34 € (14,99 Lt)
Knygyne: 5,50 € (18,99 Lt)

E.knygos užsakymas

2,49 € (8,60 Lt)
Kaina knygyne: 10,99 € (37,95 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.