Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Marcus Chown - Kaip paprastai paaiškinti pasaulį. Apie evoliuciją, išradimus, gamtos ir fizikos dėsnius kitaip

Kaip paprastai paaiškinti pasaulį. Apie evoliuciją, išradimus, gamtos ir fizikos dėsnius kitaip

Marcus Chown

ISBN kodas: 9786090116722
Išleista: 2014
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Vadovėliai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
“Pasaulis nėra netvarkingas.
Kiekvieną rytą pakyla saulė.
Žmonės sensta, nejaunėja.
Visi įvykiai turi savo priežastis.
Pasaulis egzistuoja pagal taisykles.“

Kodėl mes kvėpuojame? Kas yra pinigai? Kaip veikia smegenys? Kas ir kodėl sugalvojo seksą? Ar laikas iš tiesų egzistuoja? Kaip nematomi, laidais keliaujantys objektai tiekia galią mūsų civilizacijai? Kaip Žemę užvaldė tokia pažengusi beždžionių rūšis, kaip Homo sapiens? Ką „sukuria“ blogieji mūsų genai? Kodėl egzistuoja kažkas, o ne niekas?
Šioje knygoje Marcus Chownas, astronomas, žurnalo New Scientist konsultantas, kelių populiarių knygų autorius, atsako į, regis, paprastus klausimus apie kasdienius procesus, aiškina reiškinių ir idėjų kilmę bei istoriją.
Jei informacijos perkrautoje visuomenėje kartais nespėjate susivokti, ši knyga gali greitai ir paprastai supažindinti jus su tuo, kaip veikia 21 a. pasaulis.
Ši knyga – tai protingas ir aiškus dėstymas apie regimus ir neregimus dalykus, iš kurių susideda mūsų gyvenimas ir mūsų planeta – nuo ląstelių iki filosofijos klausimų. Sudėtingas temas, mokslinius dalykus autorius sugeba paversti paprastais, netgi šmaikščiais pasakojimais apie reiškinių ar idėjų istoriją. Čia rasite daugybę įdomybių, pavyzdžiui, kodėl Atlando vandenynas kasmet paplatėja sulig vienu nykščiu, kaip pinigai padeda keliauti laiku, kodėl gebėjimas siūti buvo esminis žmonių turėtas pranašumas lyginant su neandertaliečiais, ar kodėl mes gyvename milžiniškoje hologramoje.
Marcus Chownas, astronomas, žurnalo New Scientist konsultantas, aprėpia platų mokslinių temų spektrą: evoliucijos istoriją, ekonomiką, neurologiją, kompiuterizaciją, šiuolaikinę fiziką, geologiją, visuotinį atšilimą, kvantinę mechaniką, reliatyvumo teoriją, kosmologiją ir daugelį kitų. Autorius gyvai aptaria ir išaiškina sudėtingiausius dalykus, pagrindą, kuriuo remiasi mūsų kasdienis gyvenimas.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Gediminas Kalčinskas, Valdas Jagminas
Virginija Chreptavičienė
Eduardas Bareiša, Mikas Binkis, Tomas Blažauskas, Germanas Budnikas, Birutė Budrytė, Vitalija Keršienė, Rimantas Makarevičius, Regina Misevičienė, Armantas Ostreika, Jūratė Pauliutė, Ona Margarita Pečiukonienė, Vitolis Sekliuckis, Kęstutis Simonavičius
Liudvika Stanislava Naginevičienė
57,00 € (196,81 Lt)
3,18 € (10,98 Lt)
Knygyne: 4,01 € (13,85 Lt)
7,82 € (27,00 Lt)
Knygyne: 11,49 € (39,67 Lt)
5,21 € (17,99 Lt)
Knygyne: 7,05 € (24,34 Lt)

E.knygos užsakymas

11,83 € (40,85 Lt)
Kaina knygyne: 15,29 € (52,79 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.