Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Rebecca Stead - Kai surasi mane

Kai surasi mane

Rebecca Stead

ISBN kodas: 9786090106228
Išleista: 2012
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Jaunimui

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Rebecca Stead romano „Kai surasi mane“ pagrindiniai herojai Miranda ir jos geriausias draugas Selas jau žino, kaip elgtis artimiausiose Niujorko gatvėse. Žino, kur saugu užeiti, pavyzdžiui, į vietinę bakalėjos krautuvę, taip pat žino, ko vengti. Kad ir pamišėlio ant kampo.

Bet prasideda nenumatyti dalykai. Berniukas gatvėje, rodos, už nieką primuša Selą, ir šis nutraukia bet kokius ryšius su Miranda. Dingsta buto raktas, kurį Mirandos mama paslėpė kaip atsarginį. O tada aptinkama paslaptinga žinutė, pakeverzota ant mažytės popieriaus skiautelės:

Atvykstu išgelbėti tavo draugui gyvybės, taip pat savosios.

Prašau dviejų paslaugų. Pirma, tu turi parašyti man laišką.

Miranda gauna daugiau laiškelių ir pamažu suvokia: tas, kuris juos rašo, žino tai, ko niekas negali žinoti. Su kiekviena žinute Miranda vis labiau ima tikėti, kad tik ji gali padėti išvengti kažko tragiško...

Nuostabaus romano veiksmas vyksta realiame pasaulyje, bet jo ašis – fantastiškas galvosūkis. „Kai surasi mane“ – originalus, talentingas ir gilus kūrinys.

ŠI KNYGA APDOVANOTA NIŪBERIO MEDALIU

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Justina Šikšnelytė
Maksas Frajus
Laurie Halse Anderson
Veronica Roth
3,99 € (13,78 Lt)
6,37 € (21,99 Lt)
4,92 € (16,99 Lt)
8,10 € (27,97 Lt)

E.knygos užsakymas

6,37 € (21,99 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.