Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Richelle Mead - Kraujo pažadas. Ciklo

Kraujo pažadas. Ciklo

Richelle Mead

ISBN kodas: 9786090109281
Išleista: 2013
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Jaunimui

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Ar Rouz užteks ryžto ištesėti duotą pažadą?

Morojų princesė Lisa Dragomir – mirtinga vampyrė, turinti retą dovaną valdyti dvasios elementą. Ją nuolat reikia saugoti nuo strigojų – žiauriausių nemirtingų vampyrų. Geriausios Lisos draugės dampyrės Rouz Hetavėj gyslomis teka ir žmonių, ir vampyrų kraujas, suteikiantis jai nepaprastų galių. Rouz pasiryžusi paaukoti gyvybę, kad apsaugotų Lisą nuo strigojų, kurie žūtbūt stengiasi paversti princesę saviške...

Pastarasis strigojų išpuolis prieš Akademiją buvo itin baisus ir nusinešė nemažai gyvybių. Negana to, keletą aukų strigojai paėmė nelaisvėn, o sergėtoją Dimitrijų pavertė strigojumi... Kartą Dimitrijus sakė verčiau mirsiąs nei tapsiąs vienu iš jų, todėl dabar Rouz turi palikti geriausią draugę Lisą, kurią buvo prisiekusi saugoti kad ir kas nutiktų, ir ištesėti Dimitrijui duotą pažadą.

Bet kaip nužudyti tą, kurį myli labiau už gyvenimą?

Meilė ir ištikimybė stipresnė už kraują.Šiurpių smulkmenų nebijantys paaugliai pernakt praris šią vampyrų istoriją ir nekantriai lauks tęsinio.

BooklistAutorė rezga kraują stingdančios paslapties voratinklį, kurio išnarplioti nepavyktų net sumaniausiems detektyvams... Ši knyga tikrai turės pasisekimą.

VOYAKai visas pasaulis, regis, tik ir rašo apie vampyrus, Richelle Mead pavyko sukurti nepaprastus, bet kartu labai žemiškus personažus.

Teens Read Too

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Becca Fitzpatrick
Michael Grant
Alison Goodman
Alyson Noel
7,23 € (24,96 Lt)
7,81 € (26,97 Lt)
7,81 € (26,97 Lt)
7,23 € (24,96 Lt)

E.knygos užsakymas

7,23 € (24,96 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.