Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Richelle Mead - Šešėlio pabučiuota. Ciklo

Šešėlio pabučiuota. Ciklo

Richelle Mead

ISBN kodas: 9786090106105
Išleista: 2012
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Jaunimui

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Trečiojoje Richelle Mead Vampyrų akademijos knygoje „Šešėlio pabučiuota“ sutinkame mums jau gerai pažįstamus herojus ir sulaikę kvapą toliau stebime jų likimus...

Morojų princesė, vampyrė Lisa Dragomir yra mirtinga, todėl ją būtina saugoti nuo baisiųjų strigojų – žiauriausių nemirtingų vampyrų, kurie stengiasi paversti princesę saviške. Beje, Lisa turi ypatingą dovaną gydyti. Geriausia Lisos draugė dampyrė Rouz Hetavėj yra pusiau žmogus, pusiau vampyras – šis derinys suteikia jai nepaprastų galių. Rouz, norėdama apsaugoti Lisą nuo strigojų, pasiryžusi paaukoti net savo gyvybę...

Atėjus pavasariui, iki mokslų pabaigos Rouz belieka keli mėnesiai. Tačiau po pagrobimo žuvus geram draugui Meisonui, merginos mintis užvaldo tamsa, ji sunkiai tvardosi ir... regi vaiduoklius. Be to, Rouz širdyje visu smarkumu liepsnoja neišsipildžiusi meilė mokytojui Dmitrijui. Taip pat ji stengiasi apsaugoti geriausią draugę morojų princesę Lisą nuo strigojų. Ir morojams, ir sergėtojams iškyla mirtinas pavojus. O Rouz privalo pasirinkti – mylimasis ar brangi draugė...Šiurpių smulkmenų nebijantys paaugliai pernakt praris šią vampyrų istoriją ir nekantriai lauks tęsinio.

BooklistAutorė audžia kraują stingdančios paslapties voratinklį, kurio išnarplioti nepavyktų net sumaniausiems detektyvams... Ši knyga tikrai turės pasisekimą.

VOYAKai visas pasaulis, regis, tik ir rašo apie vampyrus, Richelle Mead pavyko sukurti nepaprastus, bet kartu labai žemiškus personažus.

Teens Read Too

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Alyson Noel
Laurie Halse Anderson
Autorių kolektyvas
Michael Grant
7,23 € (24,96 Lt)
4,92 € (16,99 Lt)
1,73 € (5,97 Lt)
7,81 € (26,97 Lt)

E.knygos užsakymas

6,37 € (21,99 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.