Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Michael Lewis - Bumerangas: kietas Europos nusileidimas

Bumerangas: kietas Europos nusileidimas

Michael Lewis

ISBN kodas: 9786094371660
Išleista: 2013
Leidykla: Eugrimas

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Pagrindinė knygos tema – finansų krizė, sudavusi skaudų smūgį visai Europos ekonomikai. Ironiškas ir gana kritiškas autoriaus žvilgsnis kiaurai skrodžia atskiras Europos valstybes, į dienos šviesą traukdamas finansines „nuodėmes", sutrikdžiusias jų finansinį stabilumą bei visos Europos ekonominį gyvenimą.

Knygoje drąsiai viešinamos kruopščiai slepiamos vyriausybių ir bankų finansinės machinacijos, nebijant įvardinti tikrųjų kaltininkų. Visgi šie rimti M. Lewis pareiškimai jokiu būdu nevirsta „sausu", vien faktais išmargintu traktatu. Kandūs, dažnai sarkazmo lydimi pastebėjimai, atskleidžiantys atskiroms Europos tautoms būdingus savitumus, privers ne kartą nusišypsoti ar net garsiai nusijuokti.

Kita vertus, autorius nelieka tik dar vienu bambančiu visažiniu kritiku, pirštu baksnojančiu į padarytas klaidas Europoje ir Amerikoje. Jis ne tik ironizuoja dabartį, bet ir ryžtasi prognozuoti, kas laukia Europos ateityje bei kokią kainą jai teks sumokėti už padarytas finansines spekuliacijas.

Vos tik pasirodžiusi Michael Lewis knyga „Bumerangas" sukėlė didžiulę susidomėjimo ir diskusijų bangą. Ji buvo išversta į 25 užsienio kalbas ir tapo viena skaitomiausių verslo knygų visame pasaulyje, ypač Europoje, nes būtent ji atsidūrė šios knygos dėmesio centre.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Mishel Zavadsky
Roland Baader
Clayton M. Christensen
Elena Leontjeva
2,89 € (9,98 Lt)
Knygyne: 7,12 € (24,58 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
7,27 € (25,10 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)

E.knygos užsakymas

0,98 € (3,38 Lt)
Kaina knygyne: 3,00 € (10,36 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.