Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Robert T. Kiyosaki - Turtingas tėtis, vargšas tėtis: Ko turtingieji moko savo vaikus apie pinigus, to nedaro vargšai ir viduriniosios klasės atstovai!

Turtingas tėtis, vargšas tėtis: Ko turtingieji moko savo vaikus apie pinigus, to nedaro vargšai ir viduriniosios klasės atstovai!

Robert T. Kiyosaki

ISBN kodas: 9786094373220
Išleista: 2015
Leidykla: Eugrimas

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Puikiai pasaulyje pažįstamas asmeninių finansų valdymo guru Robert T. Kiyosaki savo tarptautinio pripažinimo sulaukusioje knygoje "Turtingas tėtis, vargšas tėtis"dalijasi asmenine patirtimi ir unikaliomis idėjomis grįstu modeliu. Tai esminiai prin­cipai, kurie pakeis ne tik sustabarėjusį požiūrį į pinigus, bet ir kiekvieno, siekiančio finansinės gerovės, gyvenimą.

Robert T. Kiyosaki - amerikiečių verslininkas, investuotojas, lektorius, rašytojas. Jo knygos apie asmeninių finansų valdymą ne kartą puikavosi perkamiausių The Wall Street Journal, USA Today ir New York Times knygų sąrašuose. Tarptautinės sėkmės sulaukusi knyga "Turtingas tėtis, vargšas tėtis" spėjo tapti kone biblija visiems, siekiantiems efektyviai valdyti savo turimus finansinius išteklius.

Šioje knygoje R. T. Kiyosaki pasitelkia įtaigų pasakojimą apie du skirtingą finansinį supratimą turinčius žmones, norėdamas pabrėžti daugelio iš mūsų daromas klaidas ir supažindinti su išties efektyviu finansų valdymo modeliu. Asmenine patirtimi iroriginaliomis idėjomis grįsti principai, pripažinti visame pasaulyje, sėkmingai pakeitė ir tebekeičia milijonų žmonių mąstymą apie pinigus.

"Pinigai - tai viena iš galios formų. Tačiau dar galingesnis ginklas už pinigus - finansinis išprusimas."
Robert T. Kiyosaki

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Nassim Nicholas Taleb
Artūras Tereškinas, Rūta Petkevičiūtė, Jurga Bučaitė-Vilkė, Rasa Indriliūnaitė
Nikolaj Rysev
Roland Baader
8,97 € (30,97 Lt)
Knygyne: 13,29 € (45,89 Lt)
6,01 € (20,75 Lt)
Knygyne: 6,00 € (20,72 Lt)
2,87 € (9,91 Lt)
Knygyne: 9,88 € (34,11 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)

E.knygos užsakymas

6,29 € (21,72 Lt)
Kaina knygyne: 8,99 € (31,04 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.