Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Mindaugas Grajauskas - Ko niekada neišgirsite iš bankininko: 5 žingsnių šeimos finansų valdymo modelis

Ko niekada neišgirsite iš bankininko: 5 žingsnių šeimos finansų valdymo modelis

Mindaugas Grajauskas

ISBN kodas: -
Išleista: 2016

Knygos formatai:
  • Atviras PDF 
Kaip organizuoti pinigus poroje/šeimoje, kad nekiltų įvairių nesutarimų, konfliktų bei kiekvienas jaustųsi patogiai dėl finansų dalykų? Ką kiekviena šeima turėtų žinoti apie pinigų organizavimą šeimoje ir kokių klaidų bei kaip vengti? Visi šie atsakymai labai paprastai ir konkrečiai išdėstyti knygoje „Ko niekada neišgirsite iš bankininko: 5 žingsnių šeimos finansų valdymo modelis“.
Pinigų klausimas visuomet svarbus šeimoje / poroje. Tačiau tuo pačiu pinigų tema yra gan intymi, ir didžioji dalis žmonių šios temos vengia bei neskiria dėmesio savo asmeninių ir šeimos/poros finansų klausimų sprendimui. Neretais piniginiai klausimai sukelia įvairių nesutarimų ar net konfliktų šeimoje. Knygoje pristatomas konkretus, aiškus ir paprastai pritaikomas finansų valdymo modelis porose (šeimose). Nagrinėjami psichologiniai aspektai, dėl ko dažnai šeimose kyla nesutarimai dėl pinigų, kokių klaidų vengti organizuojant pinigus šeimoje, dėl kokių dalykų būtina susitarti šeimoje bei kokiais principais vadovautis, siekiant daugiau darnos ir mažiau nesutarimų poroje dėl finansų. Pateikiamas labai konkretus ir detalus veiksmų planas (knygoje tai vadinama 5 žingsniais), kuriais sekdama kiekviena pora/šeima galės susikurti savo unikalų pinigų valdymo modelį. Pateikiami pavyzdžiai ir praktinės užduotys. Taip pat skaitytojams suteikiama galimybė kartu atsisiųsti elektronines modeliavimo skaičiuokles, kuriomis gali laisvai naudotis kuriant savo modelį. Knygoje aprašyti finansų valdymo modelio elementai lengvai suprantami ir pritaikomi, ir tuo pačiu labai veiksmingi. Šio modelio autorius šeimos valdymo praktikas perėmė iš garsiausių pasaulinio lygio finansų valdymo ekspertų, pritaikydamas modelį lietuviškoms sąlygoms. Knygoje aprašomas modelis kurtas ir testuotas daugiau nei 2 metus, juo naudojasi jau nemaža dalis Lietuvos šeimų/porų.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Viktorija Liutvinė
Steve H. Hanke, Kurt Schuler
T. Harv Eker
Linata Dvareckienė
4,34 € (14,99 Lt)
Knygyne: 6,66 € (23,00 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
2,61 € (9,01 Lt)
Knygyne: 6,08 € (20,99 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)
Knygyne: 4,34 € (14,99 Lt)

E.knygos užsakymas

4,90 € (16,92 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.